2005 Yılından Bugüne Logo ERP ürünleri üzerine çözümler geliştiriyoruz

Logo - Estepe Filo Entegrasyonu (Tiger / Go)
Logo Sigorta Poliçe Otomasyonu (Tiger / Go)


Entegrasyon Yazılımı; Filo Kiralama yapan, operasyon tarafında Estepe, Ticari tarafta ise Logo Tiger ürününü kullanan firmalar için Estepe tarafında takip edilen her türlü detayın Logo Tiger Erp tarafına Hizmet Faturaları şeklinde otomatik aktarılmasını sağlar. Bu şekilde hem iş gücü tasarrufu sağlanmış olur, hem de hatalar minimum düzeye indirilmiş olur. Faturalar Estepe 'deki satır detayında aktarılır. Şu anda kullanılan bir uygulamadır, müşteriye göre uyarlanması ortalama bir hafta gibi bir zaman almaktadır.
Fatura aktarım sürecinin devamında, aktarılan hizmetlerden sigorta poliçelerini ayırdederek poliçe başlangıç ve bitiş tarihlerine göre gün bazında hesaplayan, aylara göre taksitlendiren ve ilgili muhasebe hesaplarına işleyen, ilgili ay geldikçe, ilgili tutarları, ilgili muhasebe gider hesaplarına aktarılmasını sağlayan ikinci bir yazılımımız var ki buna Poliçe Otomasyonu ismini veriyoruz. Uygulama; Kasko Poliçesi, Trafik Poliçesi, Kasko Poliçesi Zeyil ve Trafik Poliçesi Zeyil işlemlerinde maliyetleri gün hassasiyetinde hesaplayarak ve aylık taksitlendirme yaparak ilgili muhasebe hesaplarına işler.Şu anda kullanılan bir uygulamadır, müşteriye göre uyarlanması ortalama bir hafta gibi bir zaman almaktadır.
Normal şartlarda filonuz büyüdükçe back ofis maliyetleride aynı oranda artmaktadır, ancak bahsettiğimiz iki yazılım sayesinde back ofis maliyetlerinizi minimum seviyede tutmuş olursunuz. Raporlarınıza, planlama, satış gibi faaliyetlerinize daha fazla zaman ayırabilir, raporlarınızı daha hızlı alabilir, şirket durumunu daha hızlı analiz edebilirsiniz.
Zeytin Yazılım Cep Telefonu Mail Gönder Zeytin Yazılım Telefon
0532 575 0114 mehmet@zeytinyazilim.com.tr
0216 353 5480